Ethnic Bambusowa chusta dla niemowląt

139.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEMiękka i niezwykle delikatna skóra maluszka wymaga nieustannej pielęgnacji, która nie powinna ograniczać się wyłącznie do stosowania specjalnych kosmetyków. Ogromne znaczenie ma również jakość materiałów, z jakich wykonane są ubranka, kocyki itd. Delikatna chusta bambusowa, która chłonie wodę, jest przyjemna w dotyki i pięknie się prezentuje, to znakomity wybór! Można przekonać się o tym w domu czy w trakcie spaceru, podczas zabawy z maluszkiem i w czasie karmienia – w każdych okolicznościach spisuje się doskonale. Oddychający materiał świetnie sprawdza się, gdy chcemy przykryć dziecko podczas letniego spaceru.

Chusta dla niemowląt wykonana z bambusowej wiskozy to również przepiękny dodatek do zwiewnych letnich stylizacji. Kolorowy i niebanalny etniczny wzór sprawia, że stroje zyskują niepowtarzalny charakter i przyczynia się do tego, że zalany słońcem świat staje się jeszcze piękniejszy. Dzięki niezwykłej bambusowej chuście nie tylko maleństwo, ale również jego mama może poczuć się znakomicie.    

Rozmiar: 120×120 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 3 dni roboczych.

korzysci 2

Pink No More

CZY NAPRAWDĘ NIE LUBIMY RÓŻOWEGO? Nie! Kochamy róż pudrowy, róż szarobury, róż cielisty jak baletki, róż malinowy, różowe policzki i nosy… Dowodem naszej sympatii do tego koloru jest z natury różowa świnia, która spogląda zza okularów z naszego logo. Sprzeciwiamy się różowemu kiczowi, świecidełkom, falbankom i przesłodzonym wzorom. Tak jak nasza świnia lubimy swobodną zabawę w błocie, umorusane buzie, wyprawy do lasu na poszukiwanie trufli i innych skarbów. SPRYTNE POMYSŁY DLA MAM Wiemy ile rzeczy ma na głowie i w swojej torbie Mama. Właśnie dlatego staramy się, aby każdy nasz produkt spełniał kilka zadań, sprawdzał się na zwykłym spacerze i w podróży na drugi koniec świata. ZAPROJEKTOWANE DLA MAM Projektujemy nasze produkty tak, aby zachwycały Mamy. Dbamy by były sprytne, ale przy tym piękne. Wybieramy tkaniny europejskich producentów, naturalne i dobrej jakości. Sami projektujemy ich wzory aby były niepowtarzalne. Gotowe produkty testujemy i dopracowujemy w nieskończoność… K IM JESTEŚMY? Polską marką, której mózgiem kreatywnym i organizacyjnym są Mamy :)