BIURKO 120 X 50 CZARNE

660.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEBiurko z kolekcji KÓŁKO KRZYŻYK idealnie sprawdzi się podczas pracy przy komputerze czy odrabianiu lekcji przez Twoją pociechę. Mebel ten posiada trzy pojemne szufladki do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Jego dodakotwą zaletą są polakierowane farbą kredową fronty oraz bok, po których można pisać, rysować zabawić się w artystę.

  • Materiał: sklejka brzoza / płyta MDF 
  • Wysokość: 75 cm
  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Kolor: naturalna brzoza/ czarny mat tablicowy

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 3 tygodni.

* DUŻY GABARYT - DOPŁATA ZA DUŻĄ PACZKĘ 120 ZŁ

korzysci 2

DURBAS STYLE

Jesteśmy polską firma meblową. We współpracy z projektantką Aleksandrą Stabrawa z firmy Stabrawa.pl stworzyliśmy kolekcje mebli „Kółko Krzyżyk”.

Kolekcja "Kółko Krzyżyk" powstała na bazie sklejki brzozowej – prostego i naturalnego materiału, w neutralnym kolorze. Do sklejki dopasowaliśmy kolorowe fronty, które urozmaicają poszczególne elementy, a uchwyty to wycięte we frontach kształty kółka i krzyżyka. Bardzo ciekawym elementem kolekcji jest zastosowanie czarnej farby tablicowej na frontach, po których można rysować kredą.  Choć kolekcja powstała z myślą o dzieciach, chcieliśmy pokazać, że poszczególne jej elementy sprawdzą się również w "dorosłych" wnętrzach.