BIURKO 120 X 50 SZARE

660.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEA może by tak zagrać w kółko i krzyżyk? Czy biurko zwykle kojarzące się z odrabianiem lekcji może dostarczyć małemu człowiekowi rozrywki? Dzieci poświęcają większą część swojego czasu zabawie. Dzięki niej mogą się rozwijać. Kiedy rozpoczynają naukę, bynajmniej nie rezygnują z dziecięcych rozrywek. W łączeniu obydwu, równie istotnych, sfer pomagają im elementy wyposażenia wnętrza, takie jak biurko kółko i krzyżyk. Niezwykłość tego mebla jest zaklęta w jego nietuzinkowym designie. W funkcjonalnych szufladach, zamiast uchwytów, pojawiają się wycięcia w kształcie kółek i krzyżyka. Szare biurko jest wykonane ze sklejki brzozowej i płyty MDF. Jeden z jego boków jest pokryty farbą kredową. Dzięki temu zabiegowi dzieci mogą oddawać się przyjemności pokrywania powierzchni kredowymi arcydziełami. Biurko dla dziecka, które okazuje się być jednocześnie funkcjonalne i idealnie dopasowane do potrzeb małego człowieka, to must have i punkt, który powinien znaleźć się na liście zakupów rodzica chcącego podarować swojej pociesze to, co najlepsze! Drewniane biurko w kolorze naturalnej brzozy i nieskazitelnej bieli, z domieszką głębokiej czerni spełnia oczekiwania dzieci i rodziców.      

  • Materiał: sklejka brzoza / płyta MDF 
  • Wysokość: 75 cm
  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 50 cm
  • Kolor: naturalna brzoza/ szary mat/ czarny tablicowy

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 3 tygodni.

* DUŻY GABARYT - DOPŁATA ZA DUŻĄ PACZKĘ 120 ZŁ

korzysci 2

DURBAS STYLE

Jesteśmy polską firma meblową. We współpracy z projektantką Aleksandrą Stabrawa z firmy Stabrawa.pl stworzyliśmy kolekcje mebli „Kółko Krzyżyk”.

Kolekcja "Kółko Krzyżyk" powstała na bazie sklejki brzozowej – prostego i naturalnego materiału, w neutralnym kolorze. Do sklejki dopasowaliśmy kolorowe fronty, które urozmaicają poszczególne elementy, a uchwyty to wycięte we frontach kształty kółka i krzyżyka. Bardzo ciekawym elementem kolekcji jest zastosowanie czarnej farby tablicowej na frontach, po których można rysować kredą.  Choć kolekcja powstała z myślą o dzieciach, chcieliśmy pokazać, że poszczególne jej elementy sprawdzą się również w "dorosłych" wnętrzach.