BLACK&WHITE biurko

999.00 złBiurko Minko to ponadczasowy design i funkcjonalność. Zasiadając przy nim, możemy napawać się przyjemną atmosferą skandynawskiego wnętrza i czerpać z niej pełnymi garściami. 

Biurko w stylu skandynawskim ożywia wyobraźnię i pozwala nam przenieść się tam, gdzie chłodny wiatr pobudza i orzeźwia umysł, a surowy, skalisty krajobraz zachwyca swoim majestatem. Choć minimalistyczne - nie można odmówić mu charakteru. Nowoczesne biurko Basic jest wykonane z litego drewna bukowego lakierowanego na CZARNO lub BIAŁO, płyty laminowanej i stalowych elementów pokrytych czarną farbą.  Biurko designerskie może stanowić ważną część nowoczesnego gabinetu zapracowanego architekta czy pokoju nastolatka, który marzy o pełnej przygód wyprawie na daleką północ. 

Dane techniczne:
wymiary: 
- szerokość 120 cm
- głębokość 50 cm
- wysokość 75 cm
- wysokość blatu 11 cm
blat: płyta laminowana gr. 18 mm
wykończenie: kolor WHITE - wykończenie półmatowe i gładkie, pozostałe kolory z palety mają wykończenie półmatowe, ze strukturą drobnego „groszku”
kolor: do wyboru z palety 12 kolorów BASIC
stelaż: drewno lite, bukowe, olejowane
wyposażenie: 2 x szerokie szuflady, prowadnice boczne z pełnym wysuwem
*za dopłatą 100 zł proponujemy prowadnice dolne (niewidoczne po otwarciu), na pełny wysuw, z miękkim domykiem

Paleta barw:


Wysyłka i montaż:

  • dostawa w kartonie 130 x 60 x 25 cm
  • po rozpakowaniu paczki należy jedynie przymocować stelaż do blatu
PRODUKT WYKONYWANY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE, ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 3 TYGODNI.


korzysci 2

MINKO

Projekty zespołu MINKO to meble o lekkiej i ponadczasowej formie. Są ukłonem w stronę polskiego rzemiosła i minimalistycznego stylu skandynawskiego. Wykonane w całości ręcznie, z użyciem lokalnych materiałów i oferowane w przystępnej cenie. ​Projektujemy nietypowe rozwiązania na bazie naszych mebli jak i inne produkty z szeroko pojętej branży architektoniczno-stolarskiej. Nasza misja to „dobry polski design w każdym domu”.