SLIM z nadstawką Biurko

649.00 złBiurko Minko to ponadczasowy design i funkcjonalność. Zasiadając przy nim, możemy napawać się przyjemną atmosferą skandynawskiego wnętrza i czerpać z niej pełnymi garściami. 

Biurko w stylu skandynawskim ożywia wyobraźnię i pozwala nam przenieść się tam, gdzie chłodny wiatr pobudza i orzeźwia umysł, a surowy, skalisty krajobraz zachwyca swoim majestatem. Choć minimalistyczne - nie można odmówić mu charakteru. Nowoczesne biurko Basic jest wykonane z litego drewna bukowego, płyty laminowanej i stalowych elementów pokrytych czarną farbą. Jego surowy design zmienia się ze względu na nietuzinkową kolorystykę. Biurko skandynawskie może przybrać kolor surowego dębu, chłodnego oceanu, głębokiej czerni, orzeźwiającej mięty, a nawet intensywnego różu. W każdej odsłonie prezentuje się zdumiewająco, subtelnie zdobiąc wnętrze, w którym się znajduje.  Biurko designerskie może stanowić ważną część nowoczesnego gabinetu zapracowanego architekta czy pokoju nastolatka, który marzy o pełnej przygód wyprawie na daleką północ. 

Dane techniczne:

wymiary: szerokość 120 cm
  głębokość 50 cm
  wysokość 75 cm
 
blat: płyta laminowana gr. 18 mm
wykończenie: gładkie, półmatowe (biurko WHITE)/ struktura drobnego groszku (pozostałe kolory)
kolor: do wyboru z palety barw


stelaż: drewno lite, bukowe, olejowane
Dostawa w kartonie 130 x 60 x 25 cm

PRODUKT WYKONYWANY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE, ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 30 DNI ROBOCZYCH.


korzysci 2

MINKO

Projekty zespołu MINKO to meble o lekkiej i ponadczasowej formie. Są ukłonem w stronę polskiego rzemiosła i minimalistycznego stylu skandynawskiego. Wykonane w całości ręcznie, z użyciem lokalnych materiałów i oferowane w przystępnej cenie. ​Projektujemy nietypowe rozwiązania na bazie naszych mebli jak i inne produkty z szeroko pojętej branży architektoniczno-stolarskiej. Nasza misja to „dobry polski design w każdym domu”.