"PIORUN" LAMPKA NOCNA

199.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEWspaniała dekoracja ścienna i lampka nocna, emitująca delikatne rozproszone światło, pozwalające spokojnie usnąć.

Drewniana lampka nocna “Piorun” stworzona została najlepszej jakości drewnianej sklejki brzozowej. Kilkukrotnie ręcznie szlifowana i ręcznie malowana najlepszej jakości ekologiczną, półmatową, bezpieczną dla dzieci farbą akrylową. Do lampki podłączony jest biały kabel o długości 2 m z przełącznikiem i białą wtyczką. Lampka posiada wycięty otwór do powieszenia na haczyk.

Wszystkie lampki są zaprojektowane oraz stworzone przez NOBOBOBO w Polsce, z polskich materiałów i komponentów.

Jako źródło światła w lampce należy używać tylko i wyłącznie małej LEDowej żarówki z gwintem e14. Pasujące żarówki to np. ORO-E14-T20-COB-BC lub IKEA LED E14 80 lumenów, gruszka.

Wymiary: 48 cm x 23 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

korzysci 2

NOBOBOBO

Dlaczego Nobobobo? No bo… chodzi właśnie o Bobo! Bobo, czyli dziecko, mniejsze lub większe każde z osobna jest wyjątkowe, a wyjątkowość to jest to co cenimy sobie w Nobobobo najbardziej. Dlatego drewniane przedmioty i meble dla dzieci, które tworzymy są ręcznie  malowane i wykonane według naszych pomysłów lub wizji, sugestii indywidualnego klienta.

Jesteśmy małą przydomową manufakturą, dwiema siostrami, które chcą tworzyć rzeczy niepowtarzalne i piękne.

Każdy produkt powstaje od początku do końca ze szczególną starannością.  Nie tworzymy rzeczy niepotrzebnych. Nasze rzeczy mają cieszyć oko, stanowić designerski akcent w przestrzeniach dziecięcych, lecz co niezwykle ważne, mają spełniać funkcję użytkową. Z naszymi przedmiotami pomagamy usypiać, odstraszamy nocne marki, porządkujemy ten cały galimatias i to wszystko w dobrym stylu, a przed nami kolejne wyzwania!