DREWNIANA SKRZYNIA NA ZABAWKI "KROPKI"

399.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEDrewniana skrzynia na zabawki „Ale Meksyk” wykonana jest z wysokojakościowej sklejki brzozowej. Użyte do produkcji skrzyń materiały są bezpieczne dla dzieci (bezwonne, ekologiczne i nietoksyczne). Wszystkie skrzynie są zaprojektowane przez NOBOBOBO i wykonane w Polsce, z polskich materiałów i komponentów. Dzięki temu charakteryzuje je wysoka jakość wykonania oraz znakomita wytrzymałość. 

Na froncie skrzyni znajduje się bardzo dobrej jakości nadruk, pokryty ręcznie bezpiecznym, wodnym lakierem w celu zabezpieczenia przed zarysowaniem. Skrzynia tworzy zestaw razem ze skrzynią „Krata”.

Wymiary skrzyni: długość: 45,5 cm; wysokość: 36 cm + kółka 3,5 cm; szerokość: 36 cm

W zestawie kółka kauczukowe, które nie hałasują i nie rysują podłogi.

Skrzynie do własnego montażu, wysyłane w bezpiecznych płaskich paczkach, dołączony zestaw złączy meblowych oraz instrukcja obsługi.

Skład: sklejka drewniana 100%

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

korzysci 2

NOBOBOBO

Dlaczego Nobobobo? No bo… chodzi właśnie o Bobo! Bobo, czyli dziecko, mniejsze lub większe każde z osobna jest wyjątkowe, a wyjątkowość to jest to co cenimy sobie w Nobobobo najbardziej. Dlatego drewniane przedmioty i meble dla dzieci, które tworzymy są ręcznie  malowane i wykonane według naszych pomysłów lub wizji, sugestii indywidualnego klienta.

Jesteśmy małą przydomową manufakturą, dwiema siostrami, które chcą tworzyć rzeczy niepowtarzalne i piękne.

Każdy produkt powstaje od początku do końca ze szczególną starannością.  Nie tworzymy rzeczy niepotrzebnych. Nasze rzeczy mają cieszyć oko, stanowić designerski akcent w przestrzeniach dziecięcych, lecz co niezwykle ważne, mają spełniać funkcję użytkową. Z naszymi przedmiotami pomagamy usypiać, odstraszamy nocne marki, porządkujemy ten cały galimatias i to wszystko w dobrym stylu, a przed nami kolejne wyzwania!