"KROPKI" DREWNIANA SKRZYNIA NA ZABAWKI

399.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEPrzedmioty, które znajdują się w pokoju dziecięcym, powinny być nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale również kolorowe i piękne. Dzięki temu maluch może czuć się wśród nich bezpiecznie, jednocześnie zyskując atrakcyjne bodźce wzrokowe. Podobne kryteria odnoszą się także do przedmiotów takich jak np. skrzynia na zabawki, w której mały człowiek przechowuje swoje najcenniejsze skarby. 

Designerska skrzynia jest wykonana ze sklejki brzozowej oraz innych bezpiecznych materiałów – bezwonnych, nietoksycznych i ekologicznych. Ich wykorzystanie gwarantuje małemu człowiekowi pełnię bezpieczeństwa i komfortu wynikającego z codziennego użytkowania. Nadruk, który skrzynia posiada na froncie, jest dodatkowo zabezpieczony wodnym lakierem, co zapewnia ochronę przez zadrapaniami i zarysowaniami.

Istotne, by skrzynia do pokoju dziecięcego cechowała się również funkcjonalnością. Jej charakter użytkowy uwypuklają takie elementy jak kauczukowe kółka, ułatwiające przesuwanie, a zarazem całkowicie bezpieczne dla nawierzchni.         

Wymiary skrzyni: długość: 45,5 cm; wysokość: 36 cm + kółka 3,5 cm; szerokość: 36 cm

Skrzynie do własnego montażu, wysyłane w bezpiecznych płaskich paczkach, dołączony zestaw złączy meblowych oraz instrukcja obsługi.

Skład: sklejka drewniana 100%

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

korzysci 2

NOBOBOBO

Dlaczego Nobobobo? No bo… chodzi właśnie o Bobo! Bobo, czyli dziecko, mniejsze lub większe każde z osobna jest wyjątkowe, a wyjątkowość to jest to co cenimy sobie w Nobobobo najbardziej. Dlatego drewniane przedmioty i meble dla dzieci, które tworzymy są ręcznie  malowane i wykonane według naszych pomysłów lub wizji, sugestii indywidualnego klienta.

Jesteśmy małą przydomową manufakturą, dwiema siostrami, które chcą tworzyć rzeczy niepowtarzalne i piękne.

Każdy produkt powstaje od początku do końca ze szczególną starannością.  Nie tworzymy rzeczy niepotrzebnych. Nasze rzeczy mają cieszyć oko, stanowić designerski akcent w przestrzeniach dziecięcych, lecz co niezwykle ważne, mają spełniać funkcję użytkową. Z naszymi przedmiotami pomagamy usypiać, odstraszamy nocne marki, porządkujemy ten cały galimatias i to wszystko w dobrym stylu, a przed nami kolejne wyzwania!