"TRÓJKĄTY" DREWNIANA SKRZYNIA NA ZABAWKI

399.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEPrzedmioty, które znajdują się w pokoju dziecięcym, powinny być nie tylko funkcjonalne i bezpieczne, ale również kolorowe i piękne. Dzięki temu maluch może czuć się wśród nich bezpiecznie, jednocześnie zyskując atrakcyjne bodźce wzrokowe. Podobne kryteria odnoszą się także do przedmiotów takich jak np. skrzynia na zabawki, w której mały człowiek przechowuje swoje najcenniejsze skarby. Uroczy lisek to świetny kandydat na wiernego towarzysza zabaw naszego malucha. Warto zaprosić zwierzaka do swojego domu!

Designerska skrzynia lis jest wykonana ze sklejki brzozowej oraz innych bezpiecznych materiałów – bezwonnych, nietoksycznych i ekologicznych. Ich wykorzystanie gwarantuje małemu człowiekowi pełnię bezpieczeństwa i komfortu wynikającego z codziennego użytkowania. Nadruk, który skrzynia posiada na froncie, jest dodatkowo zabezpieczony wodnym lakierem, co zapewnia ochronę przez zadrapaniami i zarysowaniami.

Istotne, by skrzynia do pokoju dziecięcego cechowała się również funkcjonalnością. Jej charakter użytkowy uwypuklają takie elementy jak kauczukowe kółka, ułatwiające przesuwanie, a zarazem całkowicie bezpieczne dla nawierzchni.         

Wymiary skrzyni: długość: 45,5 cm; wysokość: 36 cm + kółka 3,5 cm; szerokość: 36 cm

Skrzynie do własnego montażu, wysyłane w bezpiecznych płaskich paczkach, dołączony zestaw złączy meblowych oraz instrukcja obsługi.

Skład: sklejka drewniana 100%

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

korzysci 2

NOBOBOBO

Dlaczego Nobobobo? No bo… chodzi właśnie o Bobo! Bobo, czyli dziecko, mniejsze lub większe każde z osobna jest wyjątkowe, a wyjątkowość to jest to co cenimy sobie w Nobobobo najbardziej. Dlatego drewniane przedmioty i meble dla dzieci, które tworzymy są ręcznie  malowane i wykonane według naszych pomysłów lub wizji, sugestii indywidualnego klienta.

Jesteśmy małą przydomową manufakturą, dwiema siostrami, które chcą tworzyć rzeczy niepowtarzalne i piękne.

Każdy produkt powstaje od początku do końca ze szczególną starannością.  Nie tworzymy rzeczy niepotrzebnych. Nasze rzeczy mają cieszyć oko, stanowić designerski akcent w przestrzeniach dziecięcych, lecz co niezwykle ważne, mają spełniać funkcję użytkową. Z naszymi przedmiotami pomagamy usypiać, odstraszamy nocne marki, porządkujemy ten cały galimatias i to wszystko w dobrym stylu, a przed nami kolejne wyzwania!