Otis flat on belly Dywan

2100.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEUroczy dywan z misiem to znakomity wybór do pokoju, w którym mieszka dziewczynka. Małe księżniczki uwielbiają słodkie stworzenia, z którymi mogą się przyjaźnić. Chłopcy natomiast często preferują bardziej „drapieżne” motywy, takie jak na przykład groźny tygrys. Otis Flat on Belly to niezwykły dywan dziecięcy, który urozmaica, a zarazem upiększa przestrzeń do zabawy. Wykonany ręcznie ze stuprocentowej wełny, jest przyjemny w dotyku i sprawia, że mały bohater może przedzierać się przez dżunglę, dzielnie stawiając czoło niebezpieczeństwu czyhającemu w gęstych zaroślach.

Dywan do pokoju dziecka to niezwykle ważny element wystroju. Najmłodsi odkrywają świat wszystkimi zmysłami, angażując w ten proces najgłębsze pokłady swojej dziecięcej, zdumiewająco bujnej wyobraźni. Można im to umożliwić, m.in. wybierając dywan wełniany marki tunezyjsko-szwedzkiej marki House of Rym.     

Projekt: Elisabeth Dunker
Materiał: 100% wełna, ręcznie robiony

Dostępne rozmiary:
120x180 cm
170x240 cm
200x300 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 3 tygodni.

korzysci 2

House of Rym

House of Rym to marka, która powstała w Tunezji przy współpracy ze szwedzkimi projektantami. Efektem tej współpracy są oryginalne przedmioty łączące w sobie nowoczesny skandynawski design z wpływami rzemiosła tunezyjskiego.