PASANKA Dywan

740.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEGdy na dworze pogoda w kratkę, a rzeczywistość nie wygląda różowo, kolorowe paski mogą wprowadzić świeżość i ożywienie do naszej domowej codzienności! Dywan Pasanka to wyjątkowe rękodzieło autorstwa Joanny Rusin. Niezwykły element wystroju został laureatem plebiscytu Must Have 2011 i finalistą konkursu Dobry Wzór 2010. Posiadanie takiej „wnętrzarskiej gwiazdy” we własnym domu nadaje mu prestiż. Dywan jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy egzemplarz to dzieło stworzone z pasją i oddaniem. Kolorowy, pasiasty wzór ożywia i ociepla aranżację, nadając jej przyjemną lekkość.     

Pasiasty dywan z filcu jak każdy piękny i nietuzinkowy dodatek wymaga specjalnej pielęgnacji. Aby jak najdłużej napawać się jego urokiem, należy systematycznie stosować specjalistyczne środki do czyszczenia wełny. Ich odpowiednia aplikacja pozwala utrzymać materiał w doskonałym stanie. Umożliwia również zachowanie żywej kolorystyki. Filcowy dywan Pasanka to idealny wybór dla osób, które cenią sobie piękno, prostotę i ciepłe akcenty. Wyraziste paski pasują do wielu wnętrz, nadając im niepowtarzalny wygląd.

projekt: Joanna Rusin
materiał: filc wełniany 100%
wykonanie: rękodzieło
data powstania: 2005

konserwacja - zaleca się odkurzanie przynajmniej raz na tydzień oraz powierzchniowe czyszczenie delikatnymi środkami do dywanów wełnianych. Plamy mokre usuwać natychmiast, bez rozcierania, unikać pozostawienia ich do wyschnięcia. Nie zaleca się czyszczenia chemicznego, w razie konieczności, jedynie przez wyspecjalizowane firmy.

PRODUKT WYKONYWANY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE. TERMIN REALIZACJI: DO 4 tygodni.

* Duży gabaryt - dopłata za dużą paczkę 50 zł 

korzysci 2