GNIAZDO Pościel

229.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEPtasi świergot to jeden z najpiękniejszych dźwięków, jakie można usłyszeć o poranku. Kojarzy się ze słońcem, które powoli i z pewną dozą nieśmiałości wyłania się zza widnokręgu, z zielenią liści i ogólnym ożywieniem panującym w przyrodzie... Jeśli chcesz celebrować niezwykłość rozpoczynającego się dnia, bawełniana pościel powinna znaleźć się w Twojej sypialni. Ptaszek, który ją „zamieszkuje” pracowicie posprząta okruszki po śniadaniu zjedzonym w łóżku. Obserwując stworzenie, które z zaangażowaniem wije swoje gniazdko, nabierzesz chęci do działania.

Komplet pościeli składa się z poszwy na kołdrę i dwóch poszewek na poduszki. Wykonane z naturalnej, wysokogatunkowej bawełny, nie powodują reakcji alergicznych i zapewniają maksimum komfortu. Oryginalnie opakowaną pościel można wręczyć jako gustowny prezent. Ucieszy każdego, kto otacza się pięknymi, a przy tym starannie wykonanymi przedmiotami. Jej niezwykły urok docenią nie tylko miłośnicy tego co naturalne i urokliwe, ale również osoby, które cenią sobie pomysłowość, jakość i subtelność.   

DOSTĘPNE ROZMIARY:
- kołdra 140 x 200 cm + 1 x poduszka 50 x 60 cm
- kołdra 160 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
- materiał: 100 % wysokogatunkowa bawełna
- nadruk jednostronny
- produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych. 

 

korzysci 2

Cocon

Dobrze śnić dobrze ….

Kochamy tkaniny i wierzymy, że tekstylia potrafią całkowicie odmienić i nadać przestrzeni zupełnie nowy charakter. Stworzyłyśmy od podstaw pościele, poduszki, pod którymi same chciałybyśmy spać. Rozwijamy się ponieważ nasza pasja do wzornictwa i tworzenia nie pozwala nam stać w miejscu.  Wszystkie wzory to efekt naszych głębokich przemyśleń, długich pogawędek, ogromnej ilości prób bo my kochamy doskonałość.

Cieszymy się, że możemy dać Wam coś tak ładnego , uniwersalnego i niezwykle miłego w dotyku.

Odkryj naszą autorską kolekcję pościeli Cocon i zaśnij w niej .