GOOD VIBES ONLY Pościel

229.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENegatywne emocje, takie jak złość, niepokój czy zazdrość, drażnią i przytłaczają. Jeśli chcesz trzymać je z dala od Twojego domu, który ma być oazą spokoju, pomoże Ci w tym bawełniana pościel Good Vibes Only. Pozytywny przekaz, jaki ze sobą niesie, pozwala złapać dystans do tego, co przykre i trudne, by skoncentrować się na tym, co dobre i wartościowe. Przedmioty, jakimi się otaczamy, wpływają na nasze samopoczucie. Warto rozważnie je wybierać.  

Pościel wykonana z naturalnej bawełny jest przyjemna w dotyku i wytrzymała. Jej oryginalne opakowanie sprawia, że świetnie sprawdza się również jako prezent. Można kupić ją z myślą o własnej sypialni lub podarować komuś na urodziny, rocznicę, z okazji ślubu, zakupu mieszkania itd. Komplet pościeli, który przekazuje „tylko pozytywne wibracje”, może wskazywać, że dobrze życzysz obdarowywanej osobie. Warto mówić o swoich uczuciach i emocjach, jednak dobrze jest również okazywać je na inne sposoby, np. za pomocą symboli, podarunków itd.    

DOSTĘPNE ROZMIARY:
- kołdra 140 x 200 cm + 1 x poduszka 50 x 60 cm
- kołdra 160 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
- materiał: 100 % wysokogatunkowa bawełna
- nadruk jednostronny
- produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych. 

 

korzysci 2

Cocon

Dobrze śnić dobrze ….

Kochamy tkaniny i wierzymy, że tekstylia potrafią całkowicie odmienić i nadać przestrzeni zupełnie nowy charakter. Stworzyłyśmy od podstaw pościele, poduszki, pod którymi same chciałybyśmy spać. Rozwijamy się ponieważ nasza pasja do wzornictwa i tworzenia nie pozwala nam stać w miejscu.  Wszystkie wzory to efekt naszych głębokich przemyśleń, długich pogawędek, ogromnej ilości prób bo my kochamy doskonałość.

Cieszymy się, że możemy dać Wam coś tak ładnego , uniwersalnego i niezwykle miłego w dotyku.

Odkryj naszą autorską kolekcję pościeli Cocon i zaśnij w niej .