HAYKA SŁOMA - POJEDYNCZY KOMPLET POŚCIELI

335.00 złPopołudniowa drzemka w… słomie to idealny sposób na spędzenie gorącego letniego popołudnia. Możemy oddać się tej przyjemności również wtedy, gdy pragniemy przywołać wspomnienia i zapachy kojarzące się z wakacjami i słodkim lenistwem. Pomoże nam w tym słomiana pościel Hayka. Dzięki niej nie musimy wyjeżdżać na wieś, by doświadczać przygód, takich jak noc spędzona pod gwiazdami lub w drewnianej stodole. Projektant polskiej pościeli zapewnił użytkownikom dodatkową atrakcję. Przyglądając się nieco baczniej wzorom nadrukowanym na przyjemną w dotyku satynę bawełnianą, można dostrzec biedronkę, myszy, zagubiony grosik, a nawet… igłę. 

Pojedynczy komplet pościeli, który zawiera jedną poszewkę na kołdrę i jedną poszewkę na poduszkę, wprowadza do sypialni niepowtarzalny nastrój sprzyjający odprężeniu. 
Hayka to zachwycająca „pościel w słomę”, która ożywia wyobraźnię i sprawia, że sypialnia zamienia się w niezwykłe, przepiękne miejsce, kojarzące się z beztroskim dzieciństwem.       

Tkanina: 100% satyna bawełniana z Certyfikatem OEKO-TEX® Standard 100
Nadruk: fotograficzny
Wzór: słoma
Zapięcie: poszewki na kołdry oraz poduszki 70x80cm: ukryty zamek błyskawiczny; poszewki na poduszki 50x60cm: kieszonka

Produkt zostanie wysłany w ciągu 14 dni roboczych. korzysci 2

HAYKA

Stóg siana domowego użytku projektu Dizeno Creative to niezwykła pościel, która zdobyła uznanie w kraju i zagranicą. Sklep HAYKA design store jest jedynym miejscem w sieci, gdzie oprócz słomianej pościeli znajdziesz inne produkty z kolekcji HAYhome oraz najnowszą odsłonę ubrań HAYfashion. Zainspiruj się naturą! Gosia i Marcin Dziembaj, czyli polskie studio projektowe Dizeno z siedzibą w Szczecinie. Małżeństwo, będące kreatywnym kolektywem. Szukają inspiracji w codziennych, zwykłych sytuacjach i problemach. Cieszy ich jeśli projekt jest w stanie otworzyć odbiorcę na inny sposób myślenia. Ich projekty cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Projekt biodegradowalnej urny OVO to finalista konkursu MakeMe! Podczas Łódź Design Festival 2012 oraz Design for Death organizowanego przez portal designboom.com. Urna zdobyła wyróżnienie od ELLE Decoration oraz była pokazywana w Mediolanie na wystawie Meet My Project podczas Salone del Mobile 2013. Pościel HAYKA to projekt, który swą premierę miał podczas Wroclove Design Festival 2013. Stóg siana domowego użytku podbił już serca duńskich klientów podczas Design Trade w Kopenhadze, teraz jest dostępny również u nas!