Heavenly Honeycomb poszewka na poduszkę

139.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIESzwecja to ponadczasowe, uniwersalne i przytulne wnętrza oparte na szlachetnych, naturalnych materiałach, tradycyjnym rzemiośle, funkcjonalności i ekologii. Tunezja to przede wszystkim ciepłe barwy i wyjątkowe wzornictwo. Ozdobna poduszka Heavenly Honeycomb powstała w wyniku zgrabnego połączenia dwóch nurtów, które na pozór zdają się mieć ze sobą niewiele wspólnego.
Poszewka jest wykonana z żakardu bawełnianego występującego w subtelnych, pastelowych kolorach. Uwagę przykuwa wyraziste wzornictwo, które sprawia, że poduszka dekoracyjna łagodnie, a zarazem skutecznie przełamuje monotonię wnętrz, przydając im wyrazistości i łagodnie ożywiając. Kanapa, fotel, łóżko – każdy z tych mebli prezentuje się nadzwyczajnie, gdy pojawia się na nim ozdobna poduszka w stylu skandynawskim, która ma w sobie akcenty śródziemnomorskie.       
Heavenly Honeycomb to niezwykła poduszka bawełniana, która jest nie tylko piękna, ale również naturalna i przyjemna w dotyku. Możemy napawać się nie tylko jej nadzwyczajnym designem, ale również przyjemną miękkością.       

Projekt: Anna Backlund
Wzór: Heavenly Honeycomb / różowy
Materiał: 100% bawełna, żakard
Rozmiar: 40 x 60 cm
Prać ręcznie w 30º C

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych. 
korzysci 2

House of Rym

House of Rym to marka, która powstała w Tunezji przy współpracy ze szwedzkimi projektantami. Efektem tej współpracy są oryginalne przedmioty łączące w sobie nowoczesny skandynawski design z wpływami rzemiosła tunezyjskiego.