JELEŃ Pościel

229.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEWyprawa w góry porośnięte gęstymi lasami to okazja do spotkania stworzeń, których nie widuje się na co dzień. Jednym z nich jest majestatyczny jeleń, zerkający na człowieka z zaciekawieniem, a zarazem z rezerwą i niepewnością, a nawet delikatnym przestrachem. Możesz zaprosić go do swojego domu. Komplet pościeli z nadrukami przedstawiającymi jedno z największych zwierząt żyjących w polskich lasach oraz górską panoramę to znakomity wybór, jeśli jesteś poszukiwaczem przygód, który każdego dnia musi sprostać licznym obowiązkom, ale w wolnych chwilach chętnie ucieka na łono natury. Pościel z przyjaznym jeleniem sprawi, że we własnej sypialni będziesz czuć się jak na łonie natury. Zapomnisz o codziennym hałasie i pośpiechu, by skoncentrować się na spełnianiu marzeń i odpoczynku.

Bawełniana pościel jest zaprojektowana i uszyta z największą starannością i dbałością o szczegóły. Produkt został zaprojektowany i wykonany w Polsce. Wybierając go, otrzymujesz również najwyższą jakość i satysfakcję.     

DOSTĘPNE ROZMIARY:
- kołdra 140 x 200 cm + 1 x poduszka 50 x 60 cm
- kołdra 160 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
- materiał: 100 % wysokogatunkowa bawełna
- nadruk jednostronny
- produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych. 

  

korzysci 2

Cocon

Dobrze śnić dobrze ….

Kochamy tkaniny i wierzymy, że tekstylia potrafią całkowicie odmienić i nadać przestrzeni zupełnie nowy charakter. Stworzyłyśmy od podstaw pościele, poduszki, pod którymi same chciałybyśmy spać. Rozwijamy się ponieważ nasza pasja do wzornictwa i tworzenia nie pozwala nam stać w miejscu.  Wszystkie wzory to efekt naszych głębokich przemyśleń, długich pogawędek, ogromnej ilości prób bo my kochamy doskonałość.

Cieszymy się, że możemy dać Wam coś tak ładnego , uniwersalnego i niezwykle miłego w dotyku.

Odkryj naszą autorską kolekcję pościeli Cocon i zaśnij w niej .