YETI KOC RÓŻNE KOLORY

449.00 złCzy Yeti jest miękki i ciepły? Czy chciałby ogrzewać nas w chłodne jesienne i zimowe wieczory? Trudno powiedzieć, czy mityczny stwór – główny bohater zapierających dech w piersiach legend, które narodziły się w Himalajach - mógłby stać się przyjaznym domowym pupilem. Można natomiast z całą pewnością stwierdzić, że w roli „ocieplacza” i pięknego wnętrzarskiego dodatku znakomicie sprawdza się koc z owczej wełny – Yeti. Wykonany z naturalnych, ekologicznych włókien, posiadający właściwości antyalergiczne i bakteriobójcze, ciepły i bardzo praktyczny jesienią i zimną, a przy tym zdecydowanie stylowy - miękki koc, koc jednolity idealnie wpisuje się w przytulne skandynawskie aranżacje, podkreślając ich urok. Czy w chłodne zimowe wieczory można wyobrazić sobie coś wspanialszego niż ciepły koc i kubek gorącej herbaty pachnącej cytrusami i przyprawami korzennymi? Zdecydowanie nie! Koc wełniany to nie tylko idealny wnętrzarski dodatek, ale również element wystroju, który pozwala przetrwać najchłodniejsze miesiące.   

Wełna z owiec narażonych na skrajne temperatury przez lata nabrała wyjątkowych właściwości:

  • w naturalny sposób reguluje temperaturę, zapewniając ciepło w zimie i przyjemny chłód w lecie,
  • oddycha i odprowadza wilgoć na zewnątrz, a sama pozostaje sucha
  • nie wchłania zapachów,
  • jest antyalergiczna i antybakteryjna,
  • ma właściwości lecznicze,
  • jest materiałem odnawialnym.

Wymiary: 145 x 205 cm (bez frędzli)
Materiał: 100% wełna owcza z Nowej Zelandii
Kolor: grafitowy, jasny szary, kobaltowy, morski, błękitny, żółty, perłowy biały, szary ziemisty


Produkt zostanie wysłany w ciągu 8 dni roboczych.

korzysci 2

HOP Design

HOP Design łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne ręczne wykonanie polskich rzemieślników. Cechuje nas patriotyzm lokalny, chętnie sięgamy po usługi zanikających zawodów takich jak toczenie drewna, wyoblanie metalu, kamieniarstwo. Stawiamy na polską jakość, polską solidną produkcję i polski dizajn.

 

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak. Pochodzą z dwóch różnych branż - ona z kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Na styku swoich zainteresowań oraz doświadczeń stworzyli HOP Design. Kinga, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zajmuje się projektowaniem i nadzorem produkcji produktów. Za wytyczanie strategii firmy oraz jej zaplecze biznesowe, wraz ze sprzedażą, odpowiada Konrad.

W ofercie HOP Design znajdują się lampy wiszące i stojące, oraz tekstylia – ręczniki i pościele. Produkty łączą w sobie minimalizm wraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Lampy posiadają elementy z toczonego bukowego drewna, z kolei tekstylia wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny. Firma ma na swoim koncie nagrody przyznane na Łódź Design Festiwal 2015. Pierwszą z nich jest nagroda w konkursie make me! dla lampy Latarnia, druga to must have, którą zdobyła lampa Totem 6. Produkty HOP Design zostały również docenione na Warmia Mazury Design Festival, gdzie otrzymały wyróżnienie Polish Proven Design.