UFO low stolik kawowy

499.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENiezidentyfikowany obiekt latający w salonie – dlaczego nie? Okrągły stolik UFO to designerski mebel, który charakteryzuje się nie tylko nietuzinkowym wyglądem, ale i funkcjonalnością cechującą wnętrza zaprojektowane w stylu skandynawskim. Pod blatem umieszczona jest półka, zaprojektowana tak, by można było układać na niej przedmioty takie jak laptop, czasopisma, książki, chusteczki higieniczne czy kubek z herbatą. Designerski stolik kawowy to mebel, na którym możemy stawiać przekąski i napoje niezbędne np. w trakcie oglądania filmu lub spotkania w niewielkim gronie znajomych.

Stolik kawowy uprzyjemnia czas spędzany w pokoju dziennym nie tylko ze względów praktycznych. Warto zwrócić uwagę również na jego niekwestionowane walory estetyczne. Możemy wybrać kolor blatu spośród kilku dostępnych wersji kolorystycznych. Każda z nich jest wyrazista i niezwykła. Takie elementy wystroju jak stolik UFO sprawiają, że możemy poczuć się kosmicznie we własnym salonie.         

Wymiary stolika - wysokość 35 cm (akurat żeby wygodnie położyć na nim nogi:)) średnica 70 cm.

Możesz wybrać różne kolory blatów, tak by Twoje stoliki były takie jak TY chcesz. Możesz wybrać całą rodzinę, lub tylko jeden ze stolików.

 

Stolik do samodzielnego montażu. Wraz ze stolikiem dostarczamy instrukcję.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 14 dni roboczych.  

 

korzysci 2

Ragaba

Ragaba to nowoczesny design, połączony z funkcjonalnością i kreacją. Lubimy tworzyć nowe rzeczy i chcemy dzielić się tą radością tworzenia z Wami. Nazwa Ragaba pochodzi od skrótu RGB, ponieważ lubimy kolory. Wybierzcie kolory które są dla Was inspirujące lub pomagają Wam w odpoczynku. Jesteśmy wielbicielami designu, ale przede wszystkim wygody. Dodatkowo uważamy, że dobry Design nie powinien kosztować fortuny.