WALLWARE SEA_07 Talerz dekoracyjny

157.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEPodwodny świat pociąga i fascynuje – nie trzeba pobierać lekcji nurkowania w jednym z ciepłych i czystych mórz, by się o tym przekonać. Chcąc podziwiać piękno morskich głębin, nie musimy wychodzić z domu. Wystarczy zaprosić ten niezwykły świat do siebie, wybierając ręcznie wykonany talerz dekoracyjny z morskim nadrukiem. Niezwykłe wzory pobudzają wyobraźnię i zachęcają do tego, by marzyć o dalekich podróżach. Ośmiornice, kraby oraz kilka innych stworzeń z „podwodnych krain” mogą stać się nowymi, uroczymi lokatorami naszego domu. 

Designerski talerz to idealny dodatek do nietuzinkowych aranżacji salonu, sypialni, kuchni, łazienki czy domowego biura. Morski kolor nadruku sprawia, że ozdobny talerz na ścianę odświeża wnętrze i wprowadza przyjemne ożywienie. Produkty z serii Sea to idealny wybór nie tylko dla miłośników oceanicznych motywów, ale dla wszystkich osób, którym zależy wprowadzeniu do aranżacji niepowtarzalnych i wyrazistych elementów. Talerz Wallware znakomicie sprawdza się w charakterze stylowej dekoracji.    

  • Wzór: sea_07
  • Materiał: 100% szkło
  • Średnica: 20 cm

Produkt jeśli jest na magazynie wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni, jeśli na zamówienie zostanie wysłany w ciągu 4 - 7 tygodni.  

korzysci 2

WALLWARE

To dekoracyjne, szklane talerze na ścianę w stylu Vintage.