MASCO KOMODA

1299.00 złMasco został zaprojektowany dla spełnienia konkretnej funkcji – dyskretnej organizacji. Korpus mebla podniesiony jest na wykonanym ze sklejki brzozowej stelażu. W swoim wnętrzu przechowuje płyty, filmy etc. i/lub skrywać może wyprowadzone z kanału podtynkowego przewody od sprzętu RTV, które będąc widocznymi zakłócałyby harmonię w przestrzeni. 

Komoda Masco jest dostępna w dwóch wariantach do wyboru:

I WARIANT: obie komory są szufladami (z korpusami ze sklejki brzozowej i czołem z lakierowanej płyty MDF),
II WARIANT: jedna komora jest szufladą, druga natomiast pozbawiona jest ściany tylnej, by móc łatwo chować przewody, oraz zamknięta uchylną klapą wyglądającą identycznie jak czoło szuflady.

Dane techniczne:

  • Materiał: Lakierowana sklejka brzozowa oraz lakierowana płyta MDF w kolorze RAL 9003, korpusy szuflad - sklejka brzozowa, prowadnice szuflad od światowej klasy dostawców okuć meblowych (z cichym domykiem) gwarantują pewne i bezpieczne użytkowanie.
  • Wymiary: szerokość 120 cm, głębokość 45,6 cm, wysokość 90 cm
  • Projektant: Adam Majewski 

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 6 tygodni.

* DUŻY GABARYT - DOPŁATA ZA DUŻĄ PACZKĘ 50 ZŁ

korzysci 2

SZATOZA

Szatoza to młode studio projektowo-konstrukcyjne założone przez Adama Majewskiego, absolwenta Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Idea funkcjonowania Szatozy narodziła się z połączenia wykształcenia inżynierskiego w zakresie meblarstwa i równolegle pogłębianej fascynacji wzornictwem przemysłowym. 

W szerszym kontekście stanowi działalność ukierunkowaną na współpracę projektową, obejmującą każdy z etapów rozwoju nowego produktu – od opracowania koncepcji poprzez współudział w pracach wdrożeniowych do sporządzenia finalnej dokumentacji technicznej. 

Szatoza jako marka wyraża w swoich projektach przedmiotów codziennego użytku hołd dla prostoty, szczerości i funkcjonalności.