KOMODA NISKA 120 X 40 KOLOROWA

1460.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEDziecięca wyobraźnia sprawia, że kasztanowa figurka przeobraża się w walecznego żołnierza. Jej niezwykła siła może ożywić również mebel, który stanie się znakomitym narzędziem do radosnej zabawy. Komoda kółko i krzyżyk stymuluje fantazję, stanowiąc jednocześnie niezwykle atrakcyjny, a zarazem funkcjonalny element wystroju. Połączenie tych cech można śmiało uznać za sukces projektantów. Model sprawdza się świetnie jako komoda dziecięca.  Jego niepowtarzalny design zgrabnie wpisuje się w kolorowy i radosny wystrój pokoju dziecka. Komoda posiada liczne i pojemne szafki oraz szuflady, w których mały człowiek może umieszczać swoje cenne skarby, ukrywając je przed światem. Kolorowa komoda wprowadza do wnętrza dziecięcą radość i ożywienie, wprawiając wszystkich obecnych w znakomity nastrój. Można umieścić ją również w salonie, sypialni, a nawet w przedpokoju. Nietuzinkowa komoda drewniana skutecznie odpędza jesienną chandrę. Fronty pokryte czarną farbą tablicową pobudzają dziecięcą kreatywność i wyzwalają pokłady ekspresji drzemiące w dzieciach.

  • Materiał: sklejka brzoza / płyta MDF 
  • Wysokość: 55 cm
  • Szerokość: 120 cm
  • Głębokość: 40 cm
  • Kolor: czarny tablicowy/ żółty/ szary/ biały/ granatowy mat
Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 3 tygodni.

* DUŻY GABARYT - DOPŁATA ZA DUŻĄ PACZKĘ 120 ZŁ

korzysci 2

DURBAS STYLE

Jesteśmy polską firma meblową. We współpracy z projektantką Aleksandrą Stabrawa z firmy Stabrawa.pl stworzyliśmy kolekcje mebli „Kółko Krzyżyk”.

Kolekcja "Kółko Krzyżyk" powstała na bazie sklejki brzozowej – prostego i naturalnego materiału, w neutralnym kolorze. Do sklejki dopasowaliśmy kolorowe fronty, które urozmaicają poszczególne elementy, a uchwyty to wycięte we frontach kształty kółka i krzyżyka. Bardzo ciekawym elementem kolekcji jest zastosowanie czarnej farby tablicowej na frontach, po których można rysować kredą.  Choć kolekcja powstała z myślą o dzieciach, chcieliśmy pokazać, że poszczególne jej elementy sprawdzą się również w "dorosłych" wnętrzach.