KOMODA WYSOKA 80 X 45 PASTELOWA

1460.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEPięknych i funkcjonalnych mebli nigdy dość. W kolekcji KÓŁKO KRZYŻYK udowadniamy, że oferowane komody idealnie wpasują się w różnych aranżacjach: pokoju dziecięcego, salonu, sypialni a nawet przedpokoju. Prezentowana komoda posiada pojemne szuflady: jedna duża, dwie średnie i trzy małe do przechowywania rzeczy, dzięki którym utrzymamy ład i porządek. Ozdobą komody są ciekawe uchwyty w kształcie kółka i krzyżyka oraz jeden front lakierowany farbą kredową - po którym można pisać, rysować, zabawić się w artystę.

  • Materiał: sklejka brzoza / płyta MDF 
  • Wysokość: 80 cm
  • Szerokość: 80 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Kolor: naturalna brzoza/ granatowy / miętowy/ szary/ biały mat

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 3 tygodni.

* DUŻY GABARYT - DOPŁATA ZA DUŻĄ PACZKĘ 120 ZŁ

korzysci 2

DURBAS STYLE

Jesteśmy polską firma meblową. We współpracy z projektantką Aleksandrą Stabrawa z firmy Stabrawa.pl stworzyliśmy kolekcje mebli „Kółko Krzyżyk”.

Kolekcja "Kółko Krzyżyk" powstała na bazie sklejki brzozowej – prostego i naturalnego materiału, w neutralnym kolorze. Do sklejki dopasowaliśmy kolorowe fronty, które urozmaicają poszczególne elementy, a uchwyty to wycięte we frontach kształty kółka i krzyżyka. Bardzo ciekawym elementem kolekcji jest zastosowanie czarnej farby tablicowej na frontach, po których można rysować kredą.  Choć kolekcja powstała z myślą o dzieciach, chcieliśmy pokazać, że poszczególne jej elementy sprawdzą się również w "dorosłych" wnętrzach.