Five Komplet plakatów

500.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEStrzał w piątkę może być strzałem w dziesiątkę, gdy zestaw wyrazistych, czerwono-czarnych plakatów doda charakteru i spójności do twego mieszkania, kafejki czy biura. Poduszki w tej samej stylistyce dopełnią wyglądu.

Komplet plakatów (5 sztuk): 1 plakat 700x1000 mm, 4 plakaty 500x400 mm plakaty. Druk na kredzie, papier 200g, laminowany folią matową. 

Poduszkai: Rozmiar 45 x 45 cm, płótno - bawełna 100%, wykończona lamówką, druk grafiki metodą sitodruku.

Wszystkie zakupione u nas plakaty są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby doręczane były w stanie nienaruszonym. Każdy plakat przed spakowaniem jest rolowany, następnie foliowany - taka procedura zabezpiecza przed wilgocią oraz zarysowaniami. Przygotowany w ten sposób produkt wkładamy w twardą, papierową tubę o średnicy 100 mm, dzięki czemu podczas transportu jest całkowicie bezpieczny.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie poduszki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby do nabywcy dotarły w stanie nienaruszonym. Każdą pakujemy w folię a następnie wkładamy w trwały karton, dzięki czemu podczas transportu jest zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 4 DNI ROBOCZYCH.

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.