Heart I Komplet plakat i poduszki

350.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIESerce to zbudowany z tkanki mięśniowej centralny narząd układu krwionośnego człowieka, ale nawet naukowcy i kardiochirurdzy zakochują się, a wtedy ich serce pała płomienną miłością, oddają je w czyjeś ręce, chowają w sercu obraz ukochanej lub ukochanego, a czasem … .

Plakat 700x1000 mm. Druk na kredzie, papier 200g, laminowany folią matową. 
Poduszki (3 sztuki): Rozmiar 45 x 45 cm, płótno - bawełna 100%, wykończona lamówką, druk grafiki metodą sitodruku.

Wszystkie zakupione u nas plakaty są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby doręczane były w stanie nienaruszonym. Każdy plakat przed spakowaniem jest rolowany, następnie foliowany - taka procedura zabezpiecza przed wilgocią oraz zarysowaniami. Przygotowany w ten sposób produkt wkładamy w twardą, papierową tubę o średnicy 100 mm, dzięki czemu podczas transportu jest całkowicie bezpieczny.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie poduszki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby do nabywcy dotarły w stanie nienaruszonym. Każdą pakujemy w folię a następnie wkładamy w trwały karton, dzięki czemu podczas transportu jest zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 4 DNI ROBOCZYCH.

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.