MEDIUM KONSOLA

1099.00 złElegancka konsolka z wygodnymi szufladami, idealna do odłożenia drobiazgów po wejściu do domu. Wykonana z płyty laminowanej i litego drewna bukowego, całość spięta stalowymi elementami w kolorze czarnym. Perfekcyjne wykonanie i ponadczasowy design do każdego wnętrza.

Dane techniczne:

wymiary: 

  • szerokość 80 cm
  • głębokość 35 cm
  • wysokość 90 cm

blat: płyta laminowana gr. 18 mm

wykończenie: kolor WHITE - wykończenie półmatowe i gładkie, pozostałe kolory z palety mają wykończenie półmatowe, ze strukturą drobnego „groszku”

kolor: do wyboru z palety 12 kolorów BASIC


stelaż: drewno lite, bukowe, olejowane

wyposażenie: 2 x szerokie szuflady, krawędziowy uchwyt do wyboru: aluminium polerowane na lekki połysk lub czerń matowa, prowadnice boczne z pełnym wysuwem, klapa na podnośnikach gazowych, otwierana do dołu 

*za dopłatą 50 zł/szt proponujemy prowadnice dolne (niewidoczne po otwarciu), na pełny wysuw, z miękkim domykiem

PRODUKT WYKONYWANY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE, ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 8-9 TYGODNI.

korzysci 2

MINKO

Projekty zespołu MINKO to meble o lekkiej i ponadczasowej formie. Są ukłonem w stronę polskiego rzemiosła i minimalistycznego stylu skandynawskiego. Wykonane w całości ręcznie, z użyciem lokalnych materiałów i oferowane w przystępnej cenie. ​Projektujemy nietypowe rozwiązania na bazie naszych mebli jak i inne produkty z szeroko pojętej branży architektoniczno-stolarskiej. Nasza misja to „dobry polski design w każdym domu”.