Podwodny Świat Kubek dla dzieci

29.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENa porcelanowych zestawach tej kolekcji dzieci poznają kolorowe życie mórz i oceanów. Granatowy Wieloryb i Uśmiechnięta Ośmiorniczka to główni bohaterowi kolekcji. Morską opowieść uzupełniają kolorowe rybki z kubeczka i miseczki. Cały zestaw Podwodny Świat składa się z kubka, miseczki i dwóch talerzyków o średnicy 21 cm. To idealny zestaw dla małych entuzjastów podwodnych przygód.

Rybki z porcelanowego kubeczka to początek przygody z kolekcją Podwodny Świat. Poręczny kubek jest idealny dla malucha, na kakao do śniadania czy kompot przy obiedzie. Na porcelanowych zestawach kolekcji Podwodny Świat dzieci podziwiają kolorowe życie mórz i oceanów. Poznają wesołą ośmiorniczkę i wielkiego wieloryba z morskich talerzyków. Wypatrują malutkich kolorowych rybek ukrytych pośród morskich roślin.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Podwodny Świat jest cudownym pomysłem na prezent dla malucha – na urodziny, Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia czy Komunię.

materiał: polska porcelana
wymiary: poj. 0,26l
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych.

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.