Ufoludek Kubek

29.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEKolekcja Kosmos Zulany zabiera dzieci w fascynującą, kosmiczną podróż. Start rakiety z powierzchni Ziemi, śmieszne ufoludki pozdrawiające małych ziemian, niezwykłe pojazdy przybywające na Ziemię z innych planet to kosmiczna kolekcja dla małych odkrywców.

Ufoludek uwieczniony na porcelanowym kubku. Poręczny kubeczek jest idealny dla malucha na poranne mleko, sok czy też ciepłą herbatę do kolacji. Kubek jest częścią nieziemskiej kolekcji Kosmos.


Porcelanowy zestaw dla dzieci Kosmos jest cudownym pomysłem na prezent dla malucha – na urodziny, Dzień Dziecka, Komunię czy Święta Bożego Narodzenia.

materiał:
polska porcelana
wymiary: poj. 0,26 l
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce 

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.