Zuzi Baloniki Kubek dla dzieci

27.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEBohaterką kolekcji Zuza jest dziewczynka Zuza, której przygody i zabawy pokazujemy na talerzykach, kubeczkach i miseczkach wykonanych z białej porcelany. Zuza szaleje na huśtawce, skakance i tańczy z szarfą. Jej zabawom towarzyszą kolorowe baloniki.

Z pewnością zachwyci ją kokardka na porcelanowej miseczce. Cały zestaw Zuza składa się z kubka, miseczki i dwóch talerzyków. Zapraszamy do kolekcjonowania!


Baloniki to kubek z kolorowej kolekcji dla dzieci Zuza. Uroczy kubeczek jest idealny dla małej księżniczki na poranne kakao, sok czy też ciepłą herbatę do kolacji.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Zuza jest idealnym pomysłem na prezent – na urodziny, Dzień Dziecka, Komunię i Święta Bożego Narodzenia.

materiał
: porcelana
wymiary: poj. 0,23 l
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.