Zuzi Skakanka Kubek dla dzieci

27.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEBohaterką kolekcji Zuza jest dziewczynka Zuza, której przygody i zabawy pokazujemy na talerzykach, kubeczkach i miseczkach wykonanych z białej porcelany. Zuza szaleje na huśtawce, skakance i tańczy z szarfą. Jej zabawom towarzyszą kolorowe baloniki.

Z pewnością zachwyci ją kokardka na porcelanowej miseczce. Cały zestaw Zuza składa się z kubka, miseczki i dwóch talerzyków. Zapraszamy do kolekcjonowania!

Zuzi Skakanka to kubek z kolorowej kolekcji dla dzieci Zuza. Elegancki i poręczny kubeczek jest idealny dla małej księżniczki na soczek, poranne kakao czy też ciepłą herbatkę do kolacji.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Zuza jest idealnym pomysłem na prezent – na urodziny, Dzień Dziecka, Komunię i Święta Bożego Narodzenia.

materiał
: porcelana
wymiary: poj. 0,23 l
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.