LATARNIA BLACK Lampa HOP Design

799.00 złLampa Latarnia marki HOP Design zamienia każde pomieszczenie w spokojną przystań, w której można odetchnąć i poczuć się bezpiecznie. Jej blask rozświetla noc i pokrzepia, a jednocześnie wycisza i uspokaja. Wykonana z litego drewna orzechowego, posiadająca gustowne metalowe desenie – nowoczesna lampa pełni rolę wyrazistego elementu dekoracyjnego, jednocześnie przywodząc na myśl port, w którym można się skryć, gdy naschodzi noc. Ciekawym deseniem jest węzeł mocujący, stanowiący część tekstylnego kabla. Dzięki mocnemu przewodowi HOP Design może występować w aranżacji jako lampa stojąca lub lampa wisząca. Drewniany klosz ze specjalną czarną powłoką sprawia, że światło sączy się, formując idealny strumień.    

HOP Design to polska marka, która kojarzy się z kreatywnością i rzetelnym, ręcznym wykonaniem. Lampa latarnia idealnie wpisuje się w profil firmy stworzonej przez pasjonatów, którzy kochają piękno i z oddaniem je tworzą.   

  • Mocowanie żarówki: standardowy gwint E27
  • Długość kabla: 3 m
  • Wysokość lampy: 28 cm
  • Średnica lampy: 16 cm

Kabel w oplocie tekstylnym w kolorze czarnym.
Do lampy dołączona jest żarówka LED Edison.
Lampa Latarnia pakowana jest w dużą tekturową tubę, którą później można wykorzystać do przechowywania drobiazgów.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych. 

korzysci 2

HOP Design

HOP Design łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne ręczne wykonanie polskich rzemieślników. Cechuje nas patriotyzm lokalny, chętnie sięgamy po usługi zanikających zawodów takich jak toczenie drewna, wyoblanie metalu, kamieniarstwo. Stawiamy na polską jakość, polską solidną produkcję i polski dizajn.

 

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak. Pochodzą z dwóch różnych branż - ona z kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Na styku swoich zainteresowań oraz doświadczeń stworzyli HOP Design. Kinga, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zajmuje się projektowaniem i nadzorem produkcji produktów. Za wytyczanie strategii firmy oraz jej zaplecze biznesowe, wraz ze sprzedażą, odpowiada Konrad.

W ofercie HOP Design znajdują się lampy wiszące i stojące, oraz tekstylia – ręczniki i pościele. Produkty łączą w sobie minimalizm wraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Lampy posiadają elementy z toczonego bukowego drewna, z kolei tekstylia wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny. Firma ma na swoim koncie nagrody przyznane na Łódź Design Festiwal 2015. Pierwszą z nich jest nagroda w konkursie make me! dla lampy Latarnia, druga to must have, którą zdobyła lampa Totem 6. Produkty HOP Design zostały również docenione na Warmia Mazury Design Festival, gdzie otrzymały wyróżnienie Polish Proven Design.