TOTEM6 Lampa wisząca

349.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIELampa TOTEM marki HOP Design składa się z nawlekanych elementów – koralików, które skomponowane tworzą swoistą rzeźbę kształtem przypominającą totem.

Drewno jest ręcznie wytaczane, a następnie starannie polerowane i bezbarwnie lakierowane aby podkreślić wyjątkową strukturę drewna bukowego.

Bazą jest solidny dzwon z litego drewna, które od dołu posiada białą powierzchnię, która zapewni odpowiedni strumień światła we wnętrzu.

Lampy TOTEM świetnie się sprawdzą w minimalistycznych wnętrzach lofotowych oraz przytulnch pomieszczeniach.

Mocowanie żarówki E27 – standardowy duży gwint.

Kabel w oplocie tekstylnym 1 m, w kolorze do wyboru.

Do tej lampy polecamy żarówki retro marki Epic Light.

Produkt posiada certyfikat CE.

Lampy HOP są efektem poszukiwań polskich tradycji projektowania i fascynacji aktywnością z początku XX wieku, kiedy na styku działalności artystów i rzemieślników powstawały niepowtarzalne produkty w ramach Krakowskich Warsztatów.

HOP łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne wykonanie najczęściej ręczne, przez polskich rzemieślników.

HOP to polska jakość i polska solidna produkcja.

Laureat nagrody Must Have 2015.

Projektant: Kinga Chmielarz

Produkt zostanie wysłany w ciągu 6 dni roboczych. 

korzysci 2

HOP Design

HOP Design łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne ręczne wykonanie polskich rzemieślników. Cechuje nas patriotyzm lokalny, chętnie sięgamy po usługi zanikających zawodów takich jak toczenie drewna, wyoblanie metalu, kamieniarstwo. Stawiamy na polską jakość, polską solidną produkcję i polski dizajn.

 

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak. Pochodzą z dwóch różnych branż - ona z kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Na styku swoich zainteresowań oraz doświadczeń stworzyli HOP Design. Kinga, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zajmuje się projektowaniem i nadzorem produkcji produktów. Za wytyczanie strategii firmy oraz jej zaplecze biznesowe, wraz ze sprzedażą, odpowiada Konrad.

W ofercie HOP Design znajdują się lampy wiszące i stojące, oraz tekstylia – ręczniki i pościele. Produkty łączą w sobie minimalizm wraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Lampy posiadają elementy z toczonego bukowego drewna, z kolei tekstylia wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny. Firma ma na swoim koncie nagrody przyznane na Łódź Design Festiwal 2015. Pierwszą z nich jest nagroda w konkursie make me! dla lampy Latarnia, druga to must have, którą zdobyła lampa Totem 6. Produkty HOP Design zostały również docenione na Warmia Mazury Design Festival, gdzie otrzymały wyróżnienie Polish Proven Design.