LW14-01-10 Lampa stojąca sztalugowa

400.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENowoczesna lampa przypominająca statyw sprawia, że skandynawskie wnętrze staje się cieplejsze i piękniejsze, nie tracąc przy tym swojego subtelnego uroku. Drewniana konstrukcja w kolorze naturalnej sosny ożywia minimalizm aranżacji i sprzyja budowaniu domowej atmosfery. 
Lampa sztalugowa znakomicie wpisuje się w designerskie wnętrza, stając się jednocześnie zaproszeniem do gry światłem i cieniem. 
Ze względu na swoją nietuzinkową konstrukcję może kojarzyć się z… pająkiem lub cyrklem. Jej regularna budowa nie musi jednak wzbudzać konkretnych skojarzeń – może po prostu cieszyć wzrok, zaspokajając potrzebę harmonii. Prosty abażur, jaki posiada lampa stojąca, znakomicie dopełnia efekt aranżacyjny i nadaje pomieszczeniu spokojny, skandynawski charakter. Przebywając we własnej sypialni czy salonie, możemy wyobrazić sobie, że znajdujemy się w muzeum sztuki współczesnej, w pracowni architektonicznej czy w pięknym ogrodzie. 
Niezwykła, choć minimalistyczna lampa podłogowa na trójnogu to idealne dopełnienie nowoczesnych skandynawskich wnętrz.  

                                         

Produkt zostanie wysłany w ciągu 10 dni roboczych.

* DUŻY GABARYT - dopłata za dużą paczkę 35 zł

korzysci 2

LIGHTWOOD

Firma LIGHTWOOD została założona przez nas - trójkę młodych ludzi… architekta, technologa drewna i elektrotechnika. Połączyła nas chęć do kreowania naszej codziennej rzeczywistości wykorzystując w tym celu design, naturę i … światło. Od samego początku inspiruje nas drewno - jego niepowtarzalna struktura i piękno. Jesteśmy zafascynowani tym, że jako jeden z nielicznych surowców starzejąc się nabiera szlachetności. Pierwsze odręczne szkice tworzone były już w 2010 roku i od tego czasu były nieustannie doskonalone tak aby sprostać najnowszym trendom i zaspokoić zmysł estetyki najbardziej wymagającego klienta. Kolejnym etapem było złożenie kilku prototypów w małym warsztacie rzemieślniczym. Obecnie do produkcji wykorzystywane są również nowoczesne maszyny, ale lampy firmy LIGHTWOOD to przede wszystkim efekt pracy ręcznej. Chcemy bowiem zatrzymać w każdym produkcie cząstkę serca, które wkładamy na każdym etapie produkcji.