WOW LAMPA SUFITOWA

349.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEŻarówka, kiedyś ukrywana, obecnie jest postrzegana jako atut i ozdoba wnętrza. Wow to lampa nowoczesna wykonana z drewna brzozowego i spilśnionej wełny. Jej design sprawia, że minimalistyczna aranżacja momentalnie ożywa, a nastrój osób, które przebywają w pomieszczeniu, ulega natychmiastowej poprawie. Drewniane elementy połączone z filcem tworzą skromną kompozycję oświetleniową oraz zaspokajają potrzebę życia w zgodzie z naturą. Lampa z filcu to znakomity wybór dla osób, które uwielbiają nietuzinkowe wnętrzarskie dodatki i poszukują kreatywnych połączeń piękna, funkcjonalności i niezwykłej lekkości.
Lampa sufitowa Wow jest dostępna w trzech wariantach kolorystycznych. Połączenie szarości, czerni i beżu znakomicie podkreśla charakter stonowanych, industrialnych wnętrz i tworzy w nich efekt WOW. Róż i zieleń to nośniki optymizmu i lekkości, a limonka i kolor niebieski wywołują przyjemny nastrój orzeźwienia. Nowoczesna lampa szwedzkiej marki Aveva Design prezentuje się znakomicie w każdej odsłonie i świetnie sprawdza się w roli nietuzinkowej wnętrzarskiej dekoracji.

Długość kabla: 180 cm (w tym: długość elementów ozdobnych 56 cm, szerokość 9 cm)
Materiał: drewno brzozowe, wełna wysokiej jakości
Waga: 720 g


Produkt zostanie wysłany w ciągu 12 dni roboczych.

korzysci 2

Aveva Design

Aveva Design to szwedzka firma skupiona na jasnych kolorach, które umieszczane są na funkcjonalnych przedmiotach. Projektujemy meble i akcesoria, gdzie kolor ,forma i funkcja oddziałują na produkty . Chcemy pokolorować nasze życie! Większość naszych produktów jest produkowana w Szwecji . Zajmujemy się również produkcją i współpracą w innych częściach świata. Ważne dla nas jest to, że nasi dostawcy i partnerzy dbają o o środowisko , zrównoważony rozwój i dobre warunki pracy.