LET'S STAY IN BED Pościel

229.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENie jesteś typem skowronka, który wstaje o brzasku i napawa się pięknem słonecznego poranka? A może zostać dziś w łóżku i oddać się błogiemu nic nierobieniu... Możesz subtelnie zakomunikować to światu. Pomoże Ci w tym bawełniana pościel „LET'S STAY IN BED”.

Minimalistyczna, utrzymana w łagodnie białej kolorystyce, miękkiej jak puch, wykonana z wysokogatunkowej satyny bawełnianej, z subtelnym napisem – ta pościel to idealny wybór dla osoby, która lubi tworzyć w sypialni odpowiedni nastrój. Materiał jest tak delikatny i przyjemny w dotyku, że z pewnością nie będziesz ochoczo opuszczać łóżka, gdy tylko zapieje kur. Przeciwnie – rozsmakujesz się w zdrowym śnie jeszcze bardziej niż dotychczas.  Oryginalnie zapakowany komplet pościeli świetnie sprawdzi się jako elegancki prezent dla osoby, która ceni sobie komfort i minimalistyczny, stylowy design, który świetnie wpisuje się w skandynawskie, nowoczesne czy industrialne wnętrza. Taki podarek docenią również miłośnicy tego, co naturalne, a dzięki temu również przyjazne dla użytkownika – bezpieczne, korzystne dla środowiska naturalnego itd.   

DOSTĘPNE ROZMIARY:
- kołdra 140 x 200 cm + 1 x poduszka 50 x 60 cm
- kołdra 160 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm
- kołdra 200 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
- materiał: 100 % wysokogatunkowa bawełna
- nadruk jednostronny
- produkt zaprojektowany i wykonany w Polsce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

korzysci 2

Cocon

Dobrze śnić dobrze ….

Kochamy tkaniny i wierzymy, że tekstylia potrafią całkowicie odmienić i nadać przestrzeni zupełnie nowy charakter. Stworzyłyśmy od podstaw pościele, poduszki, pod którymi same chciałybyśmy spać. Rozwijamy się ponieważ nasza pasja do wzornictwa i tworzenia nie pozwala nam stać w miejscu.  Wszystkie wzory to efekt naszych głębokich przemyśleń, długich pogawędek, ogromnej ilości prób bo my kochamy doskonałość.

Cieszymy się, że możemy dać Wam coś tak ładnego , uniwersalnego i niezwykle miłego w dotyku.

Odkryj naszą autorską kolekcję pościeli Cocon i zaśnij w niej .