Literka "mała"

39.00 złLiterki Bim.Bla to nowoczesna dekoracja nie tylko dziecięcego pokoju. Literki można postawić na półce lub komodzie. Doskonale wyglądają zarówno pojedynczo jak i w skomponowanym napisie. Idealne również na prezent.

Literki występują w wersji naturalnej (niemalowanej) oraz malowanej. Dostępnych jest 5 kolorów: niebieski, różowy, biały, szary oraz chabrowy/granat. 

Produkt wykonany w Polsce, ręcznie ze sklejki sosnowej.

Wymiar: wysokość 16 cm

Zasady pielęgnacji: czyścić przy użyciu wilgotnej szmatki

Produkt zostanie wysłany w ciągu 8 dni roboczych.

korzysci 2

Bim.Bla

Marka Bim.Bla powstała w wyniku poszukiwań produktów dla dzieci, które będą harmonizowały z życiem i stylem ich rodziców. Nasze produkty mimo, skierowane są do dzieci mają zachwycać również dorosłych.

Filozofię projektowania opieramy na połączeniu tradycji z nowoczesnym wzornictwem. Tworzymy produkty wysokiej jakości, wykonywane w dużej mierze ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów.

Wierzymy, że istnieje zapotrzebowanie na proste i harmonijne akcesoria dla dzieci i niemowląt, których wzornictwo staje w opozycji do współczesnego świata, pełnego mocnych impulsów z zewnątrz. Pragniemy aby nasze produkty wspierały radosne i spokojne chwile zarówno dzieci jak i ich rodziców.

Zapraszamy do świata marki Bim.Bla