DREAM ŁÓŻKO dziecięce

1690.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEDream to łóżko dziecięce, w którym naszej pociesze może przyśnić się wyłącznie to, co dobre i piękne! Rama mebla jest wykonana z brzozowej sklejki i dostosowana do postury oraz potrzeb maluchów, „średniaków” i nastolatków. 

Łóżko ze sklejki posiada niezwykłą wytrzymałość i minimalistyczny wygląd, który sprawia, że rama znakomicie wpisuje się w różne wnętrza – nowoczesne, designerskie, baśniowe itd. Powierzchnia materiału jest pokryta wodnymi lakierami, które nie wywołują reakcji uczuleniowych i w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu naszej pociechy. Subtelny charakter, który cechuje łóżko drewniane Dream, sprawia, że mebel wprowadza do aranżacji spokój i zachęca do oddania się wieczornej lekturze i przeżywania niezwykłych przygód wraz z ulubionymi książkowymi bohaterami. Pokój dziecięcy lub młodzieżowy to wyjątkowe miejsce, w którym mogą znajdować się wyłącznie niezwykłe meble – wprowadzające nastrój lekkości i sprzyjające snuciu przepięknych marzeń. Takie właśnie jest łóżko Dream, które warto mieć w swoim domu. 

  • Typ materiału: sklejka
  • Wymiary do wyboru: 70x140 cm, 80x160 cm, 90x200 cm, 120x200 cm 
  • Kolorystyka do wyboru: naturalny (brzozowa sklejka) oraz w laminatach: biały, szary, czarny, niebieski
  • Sposób użytkowania: przecierać wilgotną szmatką 

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 5 tygodni.

korzysci 2

​NUKI

NUKI to firma tworząca meble dla całej rodziny. Uniwersalna forma i ponadczasowe wzornictwo charakteryzują nasze kołyski, łóżeczka, stoliki i inne akcesoria wykonane z brzozowej sklejki. Kolekcję mebli wzbogacamy dzianinowymi tekstyliami sypialnianymi, zdobionym haftem komputerowym.