Podwodny świat Miseczka dla dzieci

30.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENa porcelanowych zestawach tej kolekcji dzieci poznają kolorowe życie mórz i oceanów. Granatowy Wieloryb i Uśmiechnięta Ośmiorniczka to główni bohaterowi kolekcji. Morską opowieść uzupełniają kolorowe rybki z kubeczka i miseczki. Cały zestaw Podwodny Świat składa się z kubka, miseczki i dwóch talerzyków o średnicy 21 cm. To idealny zestaw dla małych entuzjastów podwodnych przygód.

Ozdobiona morskimi falami Morska Miseczka z białej porcelany jest jedną z propozycji kolekcji Podwodny Świat. Gdy nasz maluch wleje do miseczki mleko, rybka będzie pływała tuż nad jego powierzchnią. To będzie pyszna zabawa! Na porcelanowych zestawach tej kolekcji dzieci poznają kolorowe życie mórz i oceanów. Spotkają wspaniałego wieloryba i wesołą ośmiorniczkę, kolorowe rybki i inne fascynujące wodne stworzenia.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Podwodny Świat jest cudownym pomysłem na prezent dla malucha – na urodziny, Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia czy Komunię.

materiał: polska porcelana
wymiary: śr. 16 cm
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych.

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.