Kosmos Miseczka

30.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEKolekcja Kosmos Zulany zabiera dzieci w fascynującą, kosmiczną podróż. Start rakiety z powierzchni Ziemi, śmieszne ufoludki pozdrawiające małych ziemian, niezwykłe pojazdy przybywające na Ziemię z innych planet to kosmiczna kolekcja dla małych odkrywców.

Miseczka Planeta Ziemia z nieziemskiej kolekcji dla dzieci Kosmos. Wzór na zewnątrz miseczki symbolizuje powierzchnię naszej planety, a wewnątrz miseczki małego poszukiwacza przygód czeka jeszcze niespodzianka! Księżyc i gwiazdy, które rozbudzą apetyty nawet najbardziej zagorzałego niejadka.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Kosmos jest cudownym pomysłem na prezent dla malucha – na urodziny, Dzień Dziecka, Komunię czy Święta Bożego Narodzenia.

materiał
: polska porcelana
wymiary: śr. 16 cm
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.