Namiot TIPI Gray&White Triangles

339.00 złKażdy mały Indianin musi być gotów opuścić obozowisko, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Potrzebuje również ochrony przed wrogami, słońcem itd. Może mu ją zapewnić namiot do zabawy, skonstruowany na kształt tipi, w jakich mieszkali czerwonoskórzy w zamierzchłych czasach. Dzielny wojownik z pióropuszem może przesiadywać w swoim domku przystosowanym do potrzeb wędrowca, zastanawiając się nad tym, jakie przygody przygotował dla niego los. Namiot do pokoju dziecięcego to jednak nie tylko kryjówka dla dzielnego wojownika, który musi stawić czoło wrogom jego plemienia; to także piękny i niezwykle urokliwy dodatek wnętrzarski, łączący w sobie atrakcyjne wzornictwo i najmodniejszą kolorystykę.

Namiot tipi jest skonstruowany w taki sposób, by jego składanie i rozkładanie zajmowało jak najmniej czasu. Dzięki temu mały nomada może szybko zabrać cały swój dobytek i wyruszyć w poszukiwaniu nowych przygód. Poszycie namiotu jest wykonane z bawełny, a elementy konstrukcyjne – z drewna bukowego. Ozdoba indiańskiego tipi to piórko.       

Podstawą wigwamu jest pięciokąt o boku 90 cm. Wysokość po rozłożeniu: 160 cm.

W skład produktu wchodzą: bukowe kije, poszycie namiotu-bawełna 100%, sznurek do montażu oraz ozdobne piórko ze sklejki.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych.

korzysci 2

Little NOMAD

Marka dla dzieci z wyobraźnią i rodziców pragnących dać im swobodę do zabawy i ekspresji.