ARBUZ ROŻEK + czapeczka dla niemowląt

129.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIERożek ARBUZ został opracowany tak, by Twoje dziecko leżało w nim otulone już od pierwszych dni życia oraz żeby spełniał funkcję kołderki, gdy będzie nieco starsze. Specjalnie zaprojektowane wzory mają pobudzić jego zainteresowanie światem.

Nasze rożki to w 100% bawełna organiczna z przędzą potwierdzoną certyfikatem GOTS. Jest ona nie tylko bardziej trwała, ale przede wszystkim milsza w dotyku, bardziej miękka, ponieważ włókna pozostają w naturalnej postaci, bez ingerencji środków chemicznych.

Projekt ARBUZ został opracowany z psychologami dziecięcymi, aby budzić zainteresowanie półrocznych dzieci otaczającym ich światem. Twoje dziecko w tym wieku już widzi kolory, potrafi odróżnić kształty, zaczyna je rozpoznawać.

Produkt jest szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.

Wymiary:

Kołderka z funkcją rożka 80 cm x 80 cm
Czapeczka 29 cm x 19 cm (obwód głowy 36 cm)
Rożek przeznaczony dla niemowląt od 0 do 12 miesięcy.Skład:

Materiał: 100% bawełny organicznej, której przędza posiada certyfikat GOTS, bardzo wytrzymała dzianina, Single Jersey 190 g/m2Wypełnienie: antyalergiczna oddychająca włóknina silikonowa nie zbijająca się podczas prania 100% poliester, 150g/m2Nadruk: bezpieczny dla niemowląt, nie zmienia swoich kolorów nawet po wielokrotnym praniuKońcówki sensoryczne: 100% bawełna organiczna, welurWiązanie: bawełniane troczkiProdukt jest szyty ręcznie, z najwyższą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.
Jak dbamy o rożki NOGISTONOGI?

• Pierzemy w pralce , w temperaturze 30°, program delikatny - max. 800 obrotów wirowania
• Prasujemy dzianinę bawełnianą w temp. do 110°
• Nie stosujemy wybielaczy
• Nie suszymy w suszarce bębnowej
• Pierzemy przed pierwszym użyciem (zalecane)

Należy stosować pod nadzorem osoby dorosłej - jak wszystkie produkty przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 3 dni roboczych.
korzysci 2

NOGISTONOGI

Marka Nogistonogi jest skrupulatnie przemyślana na każdym etapie jej tworzenia. Projekt opakowania, jak każdy inny etap był dla nas bardzo ważny. Zależało nam, by to opakowanie odzwierciedlało charakter marki i było estetyczne.