HEXAGON PANEL ŚCIENNY

42.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEMiód – jest przepyszny, słodki, wspaniale pachnie i ma przepiękną złotą barwę. Czy można wykorzystać jego właściwości, tworząc aranżację w stylu skandynawskim? Zdecydowanie tak! Wystarczy odkurzyć pokłady dziecięcej fantazji, które drzemią w każdym z nas. Panel Hexagon to ozdoba ścienna, która zamieni każde wnętrze w miejsce ożywiające wyobraźnię i wywołujące wyłącznie przyjemne doznania natury estetycznej. Hexagon jest modnym motywem dekoracyjnym zaczerpniętym z natury, który doskonale wpisuje się w aranżacje utrzymane w stylu skandynawskim. 

Dekoracyjny panel ścienny to łakomy kąsek i smakowite „małe co nieco” dla każdego, kto tak jak Kubuś Puchatek uwielbia miodek. 
Ozdoba jest wykonana ręcznie. Powstała w naszej poznańskiej pracowni. W trakcie jej tworzenia wykorzystano polskie drewno i wodne lakiery, które nie wywierają szkodliwego wpływu na środowisko. Panel w stylu skandynawskim może występować nie tylko jako ozdoba, ale również jako ochrona ścian przed zabrudzeniami. Jego największym atutem jest jednak czynienie wnętrza pięknym, nietuzinkowym i bardziej przytulnym.      

  • Wysokość                     33 cm
  • Szerokość                      28,5 cm
  • Głębokość                     10 mm
  • Kolor do wyboru         natural, czarny, biały, miodowy, szary
  • Sposób użytkowania   przecierać wilgotną szmatką

        

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

korzysci 2

​NUKI

NUKI to firma tworząca meble dla całej rodziny. Uniwersalna forma i ponadczasowe wzornictwo charakteryzują nasze kołyski, łóżeczka, stoliki i inne akcesoria wykonane z brzozowej sklejki. Kolekcję mebli wzbogacamy dzianinowymi tekstyliami sypialnianymi, zdobionym haftem komputerowym.