Bee Keeping Plakat

109.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: BRAK W MAGAZYNIENieszablonowe plakaty Michelle estetycznie ozdobią pokój dziecięcy, doskonale odnajdą się też w minimalistycznie urządzonym pokoju dziennym. Skromne, urocze, bezpretensjonalne – takie właśnie są rysunki Michelle Carlslund. Nie sposób się nie zauroczyć. 

Wymiary: 30 x 40 cm

Materiał: ekologiczny "papier kamienny"

Wszystkie plakaty i kartki drukowane są na "kamiennym papierze" - ekologicznym, nowym produkcie naśladującym papier (piękne kolory, gładka powierzchnia), a jednocześnie - wodoodpornym, do produkcji którego nie używa się drzew ani wody.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 3 dni roboczych.

korzysci 2

Michelle Carlslund

Pełne figlarnego uroku, prostoduszne ilustracje Michelle Carlslund opowiadają o małych, codziennych dylematach jej sympatycznych bohaterów – Smutnego Misia, Dumnego Marynarza, czy Liska Niewiniątka. Gdzieś w świecie wyobraźni autorki natkniemy się na Dziwne Miasto zbudowane z Kredek, Uśmiechniętego Kota i na Sympatycznych Atletów w pasiastych trykotach, którzy gratulują sobie nawzajem tężyzny. Pastelowe kolory, modne czcionki i charakterystyczne postaci to znaki rozpoznawcze plakatów Michelle, którymi wciąż od nowa podbija serca najmłodszych. Ale także i Tych Troszkę Starszych na całym świecie. Pochodząca z Danii młoda artystka choć w dzieciństwie chciała dmuchać szklane bańki – fascynowała ją droga, jaką przechodzi przedmiot od pomysłu do uzyskania pięknej formy – swoją własną drogę odnalazła w ilustratorstwie. Używa różnych technik, w zależności od nastroju, inspirację zawsze jednak czerpiąc z codzienności. Michelle wszystkie rysunki szkicuje ręcznie, z użyciem atramentu i akwareli, niektóre potem skanuje, inne projekty wykleja, a jeszcze inne rysuje na tablecie i cyfrowo wykańcza. Założona w 2010 roku w Kopenhadze firma Michelle Carlslund Illustration szybko zdobyła światową sławę współpracując między innymi z japońskim Vogue, z Universal Music czy z duńskim domem wydawniczym Gyldendal. Dziś marka może poszczycić się współpracą z aż 60 sklepami w 12 krajach. Cieszymy się, że dzięki nam Michelle Carlslund będzie miała okazję zaprezentować swoje prace TAKŻE W POLSCE!