PLAKAT heart

160.00 złSerce to zbudowany z tkanki mięśniowej centralny narząd układu krwionośnego człowieka, ale nawet naukowcy i kardiochirurdzy zakochują się, a wtedy ich serce pała płomienną miłością, oddają je w czyjeś ręce, chowają w sercu obraz ukochanej lub ukochanego, a czasem... .

Druk na kredzie, papier 200g, laminowany folią matową.

Prezentuje się świetnie z poduszkami: HEART I oraz HEART II.

Wszystkie zakupione u nas plakaty są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby doręczane były w stanie nienaruszonym. Każdy plakat przed spakowaniem jest rolowany, następnie foliowany - taka procedura zabezpiecza przed wilgocią oraz zarysowaniami. Przygotowany w ten sposób produkt wkładamy w twardą, papierową tubę o średnicy 70 mm, dzięki czemu podczas transportu jest całkowicie bezpieczny.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 4 DNI ROBOCZYCH.

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.