TATRY Plakat HOP DESIGN

169.00 złGóry to naturalne piękno i wolność, które przybrały formę majestatycznego tworu budzącego mimowolny respekt. Ich urok prowokuje do podejmowania wyzwań i sprawia, że uczymy się marzyć i zyskujemy energię do spełniania swoich pragnień. Chcąc doświadczać takich emocji na co dzień, można umieścić we wnętrzu inspirujący plakat ścienny zapewniający widok na Tatry. Zaprojektowany i stworzony we współpracy z Bartkiem Bojarczukiem aka ILLCAT, wydrukowany w technologii sitodruku, dostarcza przyjemnych wrażeń estetycznych i czyni wnętrze piękniejszym. Plakat czarno-biały świetnie prezentuje się w ciepłych domowych aranżacjach, przydając im głębi i tajemniczości. Wykorzystanie papieru Via Felt o strukturze filcu, to skuteczny sposób na podkreślenie półcieni i rastrów. Dzięki temu jakość wydruku dodatkowo się podwyższa i plakat spełnia swoją funkcję jeszcze lepiej. Czy można cieszyć się upajającym widokiem na góry, przebywając w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie? Zdecydowanie tak! Aby tak było, wystarczy posiadać w swojej domowej galerii plakat Tatry.

Limitowana edycja 100 sztuk. Każdy egzemplarz został sygnowany przez autora i ponumerowany. 
Technologia wydruku: sitodruk.
Papier: Via Felt 220 g/m2
Wymiar: 70 x 100 cm

Plakat sprzedawany jest bez ramy. Wysyłany w bezpiecznej tekturowej tubie.

Właściwości papieru: 
- proekologiczny (carbon neutral)
- produkowany przy pomocy energii wiatrowej
- bezkwasowe papiery
- 30% zawartości stanowią włókna recyklingowe.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 6 dni roboczych.

korzysci 2

HOP Design

HOP Design łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne ręczne wykonanie polskich rzemieślników. Cechuje nas patriotyzm lokalny, chętnie sięgamy po usługi zanikających zawodów takich jak toczenie drewna, wyoblanie metalu, kamieniarstwo. Stawiamy na polską jakość, polską solidną produkcję i polski dizajn.

 

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak. Pochodzą z dwóch różnych branż - ona z kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Na styku swoich zainteresowań oraz doświadczeń stworzyli HOP Design. Kinga, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zajmuje się projektowaniem i nadzorem produkcji produktów. Za wytyczanie strategii firmy oraz jej zaplecze biznesowe, wraz ze sprzedażą, odpowiada Konrad.

W ofercie HOP Design znajdują się lampy wiszące i stojące, oraz tekstylia – ręczniki i pościele. Produkty łączą w sobie minimalizm wraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Lampy posiadają elementy z toczonego bukowego drewna, z kolei tekstylia wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny. Firma ma na swoim koncie nagrody przyznane na Łódź Design Festiwal 2015. Pierwszą z nich jest nagroda w konkursie make me! dla lampy Latarnia, druga to must have, którą zdobyła lampa Totem 6. Produkty HOP Design zostały również docenione na Warmia Mazury Design Festival, gdzie otrzymały wyróżnienie Polish Proven Design.