Kaczka Luiza Plakat

49.00 złPlakat La Lune prezentujący kaczkę Luizę to autorska praca Iwony Lenik. Ilustracja połączona z innymi plakatami z serii dziecięcej, pozwala stworzyć swoją unikalną kompozycję, a zarazem pomaga wyczarować ciepły i przytulny pokoik dziecka. 

Seria monochromatycznych plakatów marki La Lune idealnie sprawdzi się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale i nowoczesnych wnętrzach. Świetnie komponują się powieszone zarówno w serii jak i samodzielnie.  Autorka rysuje ręcznie każdą ilustrację, najczęściej za pomocą cienkopisu. Następnie skanuje projekt i cyfrowo wykańcza.

Plakaty dostępne są w trzech rozmiarach do wyboru:

  • A4 - 210x297 mm 
  • A3 - 297x420 mm 
  • A2 - 420x594 mm  

Wszystkie plakaty wydrukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym 250 g/m2 (A4, A3) lub papierze powlekanym 180 g/m2 (A2).  Prezentowane plakaty sprzedawane są bez ramy.  Wysyłka w solidnej tubie. 

Produkt zostanie wysłany w ciągu 6 dni roboczych.

korzysci 2

La Lune

LA LUNE art&design ♥ to marka oferująca subtelne i stylowe ilustracje tworzone z sercem. Oryginalne, romantyczne plakaty są nie tylko piękną dekoracją wnętrza ale również prezentem na wyjątkowe okazje takie jak ślub, urodziny, rocznice lub święta kalendarzowe ♥ Autorką każdej ilustracji jest dyplomowana artystka oraz pedagog twórczości-Iwona Lenik. Autorka rysuje ręcznie każdą ilustrację, najczęściej za pomocą cienkopisu. Następnie skanuje projekt i cyfrowo wykańcza.