PODUSZKA BAWEŁNIANA BLACKBERRY WEAVE

180.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NISKI STAN MAGAZYNOWYNIEBANALNA PODUSZKA W JEDNOLITYM KOLORZE, TO NIE OKSYMORON. ŚWIEŻE BARWY ORAZ INNOWACYJNE WYKORZYSTANIE TKANIN, TWORZĄCYCH TRÓJWYMIAROWĄ FAKTURĘ, SPRAWIA, ŻE PODUSZKI Z SERII WEAVE SĄ NIETUZINKOWE, JAK TY I TWOJE WNĘTRZE. IDEALNE NA KANAPĘ, FOTEL CZY PODŁOGĘ, PRZYCIĄGAJĄ WZROK I ZAPRASZAJĄ DO RELAKSU. DAJ SIĘ SKUSIĆ NIEBANALNIE.  

PODUSZKA: ROZMIAR 45 X 45 CM, MATERIAŁ - BAWEŁNA 100%

DO NABYCIA WERSJA: 

  1. REGULAR- DEKORACYJNA PODUSZKA Z WYPEŁNIENIEM, DOSTĘPNE ROZMIARY - 45X45 CM I 35X50 CM
  2. SIT - PODUSZKA SIEDZISKO WYPEŁNIONA GĄBKĄ TAPICERSKĄ, DOSTĘPNE ROZMIARY 45X45 CM

WSZYSTKIE ZAKUPIONE W NASZYM SKLEPIE PODUSZKI SĄ ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZONE NA CZAS TRANSPORTU, TAK, ABY DO NABYWCY DOTARŁY W STANIE NIENARUSZONYM. KAŻDĄ PAKUJEMY W FOLIĘ A NASTĘPNIE WKŁADAMY W TRWAŁY KARTON, DZIĘKI CZEMU PODCZAS TRANSPORTU JEST ZABEZPIECZONA PRZED WILGOCIĄ ORAZ USZKODZENIAMI MECHANICZNYMI.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH.

Zapraszamy na film:

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.