WEAVE PODUSZKA DEKORACYJNA

180.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NISKI STAN MAGAZYNOWYPodczas długich jesiennych i zimowych wieczorów warto żyć wakacyjnymi wspomnieniami. Ciepły i miękki piasek, promienie słońca, kojący szum fal –poduszka bawełniana Wave w magiczny sposób przywołuje niezwykłe chwile, które były naszym udziałem w czasie długo wyczekiwanych wakacji. Jej łagodna kolorystyka, materiał przyjemny w dotyku i trójwymiarowa faktura stają się źródłem niesamowitych doznań, które odbieramy różnymi zmysłami. 
Poduszka dekoracyjna znakomicie wpisuje się w charakter wnętrz, w których króluje styl skandynawski – nowoczesny, a zarazem pełen ciepła i nietuzinkowych akcentów. 
Jaką rolę we wnętrzu pełni ozdobna poduszka? Stanowi dowód na to, że niezwykły to nie to samo, co krzykliwy czy przerysowany. Subtelne akcenty dekoratorskie umieszczone w odpowiednich miejscach również mogą nadawać wnętrzu charakter, zamieniając je w piękne miejsce. 
Poduszka w stylu skandynawskim Wave to dodatek, który świetnie sprawdza się w salonie, w sypialni czy w domowej bibliotece. 

Poduszka: rozmiar 45 x 45 cm, materiał - bawełna 33%, poliester 67%

Wszystkie zakupione w naszym sklepie poduszki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby do nabywcy dotarły w stanie nienaruszonym. Każdą pakujemy w folię a następnie wkładamy w trwały karton, dzięki czemu podczas transportu jest zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH.

Zapraszamy na film:

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.