MINY PODUSZKA DEKORACYJNA

80.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEWyliczanka, układanka, przytulanka – poduszka „Miny” z serii Wyliczanka spełnia te wszystkie funkcje. Komponuje się świetnie z każdym wnętrzem dzięki swej neutralnej palecie barw, ale najlepiej wygląda z koleżankami z serii, gdyż razem tworzą dekoracyjny puzzle.

Poduszka: Rozmiar 45 x 45 cm, płótno - bawełna 100%, wykończona lamówką, druk grafiki metodą sitodruku. 

Wszystkie zakupione w naszym sklepie poduszki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby do nabywcy dotarły w stanie nienaruszonym. Każdą pakujemy w folię a następnie wkładamy w trwały karton, dzięki czemu podczas transportu jest zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 4 DNI ROBOCZYCH.

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.