Poduszka Bawełniana PASTEL YELLOW WEAVE

180.00 zł 120.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NISKI STAN MAGAZYNOWYNiebanalna poduszka w jednolitym kolorze, to nie oksymoron. Świeże barwy oraz innowacyjne wykorzystanie tkanin, tworzących trójwymiarową fakturę, sprawia, że poduszki z serii Weave są nietuzinkowe, jak Ty i Twoje wnętrze. Idealne na kanapę, fotel czy podłogę, przyciągają wzrok i zapraszają do relaksu. Daj się skusić niebanalnie.  

Poduszka: rozmiar 45 x 45 cm, materiał - bawełna 33%, poliester 67%

Wszystkie zakupione w naszym sklepie poduszki są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby do nabywcy dotarły w stanie nienaruszonym. Każdą pakujemy w folię a następnie wkładamy w trwały karton, dzięki czemu podczas transportu jest zabezpieczona przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH.

Zapraszamy na film:

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.