Poduszka ZYg Zak Turquoise

130.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEModny wzór turkusowego zyg-zaka to idealne uzupełnienie nowoczesnych wnętrz. 

Poduszka zachwyci swą miękkością oraz jakością tkanin i wykonania. Doskonały dodatek do wnętrza.

Poszewki są estetycznie wykończone. Każda poszewka wykończona jest bizą, każda poduszka wewnętrzna wykończona jest lamówką z wypustką. Nasze poszewki są pięknie podane - pakowane są w estetyczne minimalistycznej formie kredowe pudełko, z sygnetem marki na środku, wyściełane papierem muślinowym. W związku z tym idealnie nadają się na prezenty .

  • Skład: 100 % PES 
  • Waga tkaniny g/m.b. : 220 g 
  • Test Martindale’a > 60 000 cykli
  • Rozmiar: 50x50 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 8 dni roboczych.

korzysci 2

WE LOVE BEDS

We Love Beds to wyjątkowe poduszki dekoracyjne, które zaskakują mnogością wzorów i kolorów. Urozmaicą aranżację oraz ocieplą klimat domowego wnętrza.

Twórcą marki We Love Beds jest Małgorzata Pasierbska. Jej motto życiowe i zawodowe to Zrekrutuj, Zbuduj, Zwycięż :)

W związku z tym, że lubię rzeczy ładne i dobrze wykonane postanowiłam po latach zdobywania doświadczenia jako manager  wykorzystać wiedzę , doświadczenie i swój wrodzony talent do projektowania i zarządzania, powołując do życia nową markę We Love Beds. Wiedziałam, że będę stawiała na jakość produktów, a taką jakość mogli mi zapewnić tylko dobrze zmotywowani  polscy pracownicy. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół wykonania, ponieważ szanujemy naszych klientów. Nasze produkty są piękne, szyjemy z bardzo dobrej jakości tkaninwykonane dokładnie i w dobrej energii :) Poszewki są pięknie podane - pakowane są w estetyczne w kredowe pudełko, wyściełane papierem muślinowym. 

Zapraszam :)