AKWA.RELA Pościel

289.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: BRAK W MAGAZYNIERealistyczne sny, w których wszystko jest dosłowne i wyraźne, śnią nam się bardzo rzadko. Marzenia senne najczęściej są nieuchwytne, jak gdyby zamglone, lekko rozmyte – i na tym właśnie polega ich niezwykły urok! Chcąc balansować na granicy jawy i snu, doświadczając przy tym rzeczy niezwykłych, warto stworzyć w sypialni odpowiedni nastrój. Elementem, który może okazać się pomocny w tym względzie, jest pościel bawełniana Akwa.Rela. Jej nietuzinkowe wzornictwo, przypominające plamy z farby powstałe wskutek nieuważnego ruchu dłonią, może przywodzić na myśl proces tworzenia dzieła malarskiego. 
Nowoczesna pościel wykonana w stu procentach z bawełny jest przyjemna w dotyku, naturalna i dlatego czyni czas spędzany w łóżku przyjemniejszym, piękniejszym, lepszym. Wzory, jakie występują na jej powierzchni, można interpretować w całkowicie dowolny sposób. Ich subtelność i wdzięk sprawiają, że kładąc się do łóżka, możemy wyobrażać sobie na przykład, że zanurzamy się w oceanicznej toni i dryfujemy w nieznane, czując się przy tym swobodnie i lekko.    

Materiał: 100% bawełna.

Komplet zawiera poszewkę na kołdrę w rozmiarze:

  • 140 x 200 cm
  • 160 x 200 cm
  • 200 x 200 cm
  • 220 x 200 cm

oraz 2 poszewki na poduszki (50 x 60 cm).

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 5 DNI ROBOCZYCH.

korzysci 2

HUG The Stuff

HUG The Stuff to nowa polska marka, która przytulnie i miękko chce poprawić jakość relaksu. Premierowa kolekcja to dobrze znana forma połączona z oryginalną grafiką. Nie taka blacha straszna, jak ją malują, ani lew – unikatowe wzory i zabawna konwencja to cechy charakterystyczne HUG The Stuff, ale i dowód na to, że pod polską pościelą śpi się najlepiej. Pościele z przymrużeniem oka to pomysł dwóch dziewczyn, które twierdzą, że przytulanie ma wielkie znaczenie. Autorskie grafiki – swojskie drewno, miękkie pikowania, kotwica na molo, a także hasła, które rozgrzeszają jedzenie czekolady w pościeli, to miła odmiana dla sypialnianych standardów - w dodatku w 100% made in Poland.